SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
175 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëri në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 175m2 Banim si dhe 52m2 Terasë, ka ujë 24/7, pamje shumë të mirë nga qyteti, Shitet e Mobiluar dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. WC
1. Terasë 52m2
2. Ballkon
1. Shpajz
1. Koridor

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »