SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me 3 Ari
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '17
ID e produktit :
116852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIJA NE BERRNIC TE E PERME,ME 3 ARI E 38 M,K,DY KATSHE ,ME INFRAKTSTUR ,KA BUNAR,ME 128 M,K.,KA SHPAJZ TE VEQANT 6,M,K.TARASA,25 M,K,QMIMI,70MIJ ERO.NDERTIM I RI,,ME STILIPOR DHE ME FASAD,,ESHTE,. ---Numri kontaktues 044-581-609Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
G
Prishtinë
044-581-609
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »