SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj garsonjeren me qera
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
116860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj garsonjeren me qera per nje afat te gjate.Banesa gjindet ne qender,afer Fakultetit te Edukimit,Bibliotekes Kombetare
Banesa I ka 17 m2 eshte e renovume dhe ka nxemje qendrore
Informata rreth publikuesit
banesa
Prishtinë
+4523641511
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »