SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Lakrishte Tek qafa dhe Bred Diellit me mobile luksoze
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
116862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa ne lakrishte breg diellit dhe tek qafa
jane ndertim i ri dhe uje rryme parking ashensor 24 ore.
posedojn mobile lukszee
qmime shume te volitshme
044192001
nuk jemi agjension
Informata rreth publikuesit
ronn.81
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »