SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bnesa ne qender te qytetit 65 .000 € te Hotel Sirius
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
116875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne qender te qytetit Te Hotel Sirius
Përshkrimi:
Shes banes ne qender te qytetit te Hotel Sirius kati 4. Banesa esht ndertim i ri (DardaniaCompany) Posedon:2 dhoma gjumi Sallon.Kuzhin.Koridor.Banjo.Ballkon.Shpajz Ka nxemje me rryme(radiator)uje 24h Afer esht edhe parku i qytetit Esht e mobiluar dhe shum moderne. Pres bleres serioz
Cmimi:65.000€
75m2
Informata rreth publikuesit
Adea
Krajan, Jawa Timur, Indonesia
044/183-272 049/431-781
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »