SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet 10 ari Vetem 50 mi euro Pllaci nodhet në vitomeric ne rrugen pej istog kokretishtë vetem 200m nga rrethi i i shkollës ekonomike
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
116886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet 10 ari
Vetem 50 mi euro
Pllaci nodhet në vitomeric ne rrugen pej istog kokretishtë vetem 200m nga rrethi i i shkollës ekonomike
Pllaci esht i dyti nga rruga krysore
Pllaci ka nje ifrastruktur te plot
Pllaci esht shum i pershtatshem per shum veprimtari
Pllaci posedon dukumetacjon te rregullt perkthimi i me nje hershem 1/1
andaj ju qe deshironi nje pllac te till mos hezitoni na kotaktoni sa me par shitet me nje qmim super te kapshem per te gjith .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »