SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANESE_RENT FLAT WITH GARAGGE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Super banesa me qera lagjen ne Argeria 3C h2 perkatesisht te komuna e re, kthesa e dyte ne te majte.
Banesa posedon;
2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, wc, ballkon, garazhe private. Ka gjithsej 96 m2. dhe ndodhet ne katin e peste, lifti punon, uje ka 24 ore

Kontakt_WhatsApp _Viber Flatra
045 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »