SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese ne Qender te qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese super luksoze ne qender te qytetit, me super qmim
Banesa Posedon dhome e gjumit, kuzhina, salloni, ballkoni, banjo, korridori. 55 m2.
Cmimi 350 euro, perfshine ujin, nxemjen dhe mbeturinat.
Ju lutem me kontaktoni ne whatsApp_Viber
045 19 00 19
Flatra
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »