SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit,banesa ka nje hapsire te shfrytezueshme dhe pozite shume te mire.Banesa ka 85^2,dhe gjendet ne katin e 7.
Renditja:
2 dhoma gjumi,
1 sallon me kuzhine,
1 banjo,
1 ballkon.

www.inon-ks.com 
+386 (0) 707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »