SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 10ari Truall ne Berrnice
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:03
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
116925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10ari Truall ne Berrnicë ngjit me shtepine e Edona Llalloshit.
Ka lidhje te kanalizimit, energjise elektrike, ujit, internetit dhe rrugen. Posedon dokumentacion te rregullt.

Na kontaktoni ne:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »