SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OBJEKT AFARSIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Madhësia :
1200 m²
ID e produktit :
116927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira objekti afarist
Objekti është i Ri
Objekti ka Zyren dhe WC te vequara nga njera tjetra
Objekti eshte dy kate
1200 m2 total ,secili kat nga 600 m2
Objekti i ploteson gjihta kushtet (rrymë ujë kanalizim,rrugë etj)
Këto jane foto e bjektit
Objekti gjindet afër rruges Prizren - Gjakovë
Objekti gjindet ne Gjakovë - fshati Bishtazhin
informata .Personi Kontaktues > Kristë nr 044 129-421,Viber +37744 129 421
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »