SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira i gatshem per frizere afer Beni Dona ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:43
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
116939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira i gatshem per frizere, lokali gjindet ne Ulpiane, afer "Beni Dona", kati perdhese, me siperfaqe prej 50m2, ka nje hapesira pune, kuzhine, banjo, shpajz. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.


www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »