SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE RRUGEN B-te 13 KATSHJA-prapa FAK.TEKNIK^
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
116946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE LAGJEN MATI 1 TE 13 KATSHJA AFER RRUGES B BANESA ESHTE NE KATIN E 8 KA PAMJE TE MIRE KA RRUGA B PASI QE NUK KA NDERTES PERPARA DHE ESHTE E GATSHME PER BANIM. KA LEJE NDERTIMI KONTRATEN MUND TA BEJME TE NOTERI MENJEHER PAS BLERJES


# BANESA KA 55M2 DHE KA KETE RENDITJE ;

# DHOMA E DITES BASHK ME KUZHINE
# 1 DHOM GJUMI
# BANJO
# TERAS ( BALLKON ) ( KERAMIKA TE REJA )
# KORIDOR (KERAMIKA TE REJA )
# ROLETA TE JASHTME TE KUALITETIT TE LART
# UJ RRYM 2 ASHENSORAT PUNOJN 24 H
# BANESA SHITET E MOBILUAR
# QMIMI SHUM I VOLITSHEM JA VLEN 700 EURO M2 OSE 38500 EURO ME NDRRIM NDRYSHON
# QMIMI ESHTE ( I DISKUTUSHEM )
# NDRRIM I MUNDSHEM ME BANES ME TE MADHE

Bejme edhe ndrrim me nje banese me te madhe me 2 dhoma gjumi. Banesa duhet te jete ne rrugen B.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555-viber

e-mail:
search-agency@live.com
o.bu O.af...
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »