SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banese me qera ne bregun e diellit prapa furres Qerimi 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
116949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma , kuzhine dhe banjo. Eshte e pershtatshme per studenta ose familjar. Uje , rryme dhe wifi ka 24h.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbias
Prishtinë
049439496
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »