SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 ne lagjen e Vneshtave
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
116959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2 ne lagjen e Vneshtave,me gjithesejt 5 ari oborr, shtepia eshte dykateshe, ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 4 dhoma te gjumit, dy banjo dhe dy ballkone. Shtepia eshte komplet e mobiluar, dhe shitet si e tille.
Cmimi eshte 140.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »