SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
116964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe 60m2 në katin e tretë, banesa posedon edhe Bodrumin
Banesa është ekstra e mobiluar, ka Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor dhe ballkon.
Përshkrimi i baneses:
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : “MATI 1” , banesat e “Linprojektit”
• Kati 3
• 60m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qëndrore me rrymë
• Bodrum
Çmimi : 64000€
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
* Tel: 044/821-820
* e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
* Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA
* Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »