SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet villa ne veliopjë
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
116981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
info.vila asht 100 metra larg plazhit ,e kompletuar krejt me celesa ne dore,asht me dokumenta , ka 3 dhoma te mobiluera dhe me klimPostuar nëpërmjet celularit.
nr kontakt 049 474 121 ose
+355682044449
Informata rreth publikuesit
Drilon
049474121 , Viber & whatsapp
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »