SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 69m2 kompleksi ROYAL,ne Prishtine
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
117003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 69 m2 ne Kompleksin e njohur Royal, skaj rruges B


-dhome gjumi
-dhome dite me kuzhine
-banjo
-ballkon
Pamje ka perendimi

Ngrohje qendrore 24 ore , me termokos
Uje 24 ore,
Mirembajtje e rregullt e hyrjeve dhe liftit.

Qmimi tejet i volitshem: 45000 euro
KRG
TEL: 044 173 593
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »