SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera n'Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
117011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne dardani tek banesat e gjelberta mbi kurriz ka tre dhoma,kuzhin,banjo, wc ekstra dhe gjendet ne katin e tret e pershtatshme per studente-a.qmimi i diskutushem, info: 049539011 044953262
Informata rreth publikuesit
GenT
Prishtinë
044953262
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »