SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe 64m2 kati i 5-te te Santea ne Dardani
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
117020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa dy dhomeshe, ne katin e 5-te, te Santea ne Dardani. Banesa ka orientimin ne Lindje, komplet eshte e renovuar dhe e mobiluar.
. Banesa ka keto hapesira:
- sallonin ndaras
- kuzhina me trapezari
- 1 dhome gjumi
- banjo
Qmimi eshte 75.000 euro.

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »