SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
117024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesen ne Dardani
BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, DHOME FJETJE, KUZHINEN ME TREPEZARI DHE BANJON.
ESHTE PERDHESE E ULET DHE CMIMI PER METET KATERORE ESHTE 59O /M2. TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES.
BANESA E KA MUNDESIN E SHENDRRIMIT NE LOKAL
LOKACIONI I BANESES ESHTE AFER PARKUT NE DARDANI .
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN
044 168052
VIBER +37744 168052
Informata rreth publikuesit
Yll
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »