SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT ''PRINCESHA''
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
117034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit:
Leshoj banese me qera ne lagje te spitalit me saktesisht te ndertesa ‘Princesha’, rruga per Matiqan-Instituti Gjyqsor. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, eshte ne katin e 6 oposedon Lift, dhe ka kete renditje;

a.-sallon
b.-kuzhine
c.- dhoma gjumi
d.- banjo
e.-terasa
f.-korridori

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.br
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »