SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje, 98m2, 78000, Mati 1
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
11707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, 100 metra nga stacioni i fundit i linjes se autobuseve nr: 4.
Banesa ka 98 m2 eshte ne katin e dyte, dhe ka kete renditje.
Paradhome
Dhome dite me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Dy teraca
Banesa ka ngrohjen qendrore me rryme.
Banesa shitet me ose e pa mobiluar cmimi prej 75,000 euro eshte i negociushem.
Kuzhina mbetet.
Mundesi ndrimi edhe me ndonje veture (jo qmim te larte).
045-568-500
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
045 568 500
Mati 1, Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »