SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
117110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoje banesen me qira!
Banesa gjindet te Sllovenia e Sportit , posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, ka siperfaqe 53m2.Komplet e mobiluar.
Leshohet per banim nga data 01.04.2016, banesa leshohet vetem per familiare dhe nderkombetare,
Cmimi sipas marrveshjes !
Kontakti tel: 049/930-077 viber +37744/363-232
Email:halitbytyqi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044663219
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »