SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në rr Ekrem Rexha në lagjen Arberia (dragodan)
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE shtëpia dhe trualli që gjendet në Lagjen Arbëria (ish Dragodan), në rrugën Ekrem Rexha , Prishtinë.

Trualli ka një sipërfaqe prej 3.5 ari Plus afër 2.5 ari janë mbetje e rrugës qe mund te shfrytëzohen për oborr ajo është pjesë e komunës qe nuk mundet te llogarit si pjesë e pronës , ndërsa shtëpia ka rreth 450 m².

Patundshmëria i posedon 2 hyrje të shtëpisë të dyja hyrjet kanë qasje të menjëhershme në rrugë.

Lokacioni i mirë i patundshmërisë e bën të mundur që ajo të përdoret edhe si shtëpi për nevojat tuaja, si zyre apo edhe për ndonjë destinim tjetër të ngjashëm.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.662816, 21.154015

Çmimi i shtëpisë është 320,000€.

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »