SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 98 m2 ne shitje ne lagjen Tophane
Çmimi fillestar :
€850.00
Ju kurseni :
€30.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€820.00 Çmimi rritet në €850.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
117152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje në lagjen TOPHANE(ne rrugen lidhja e Prizrenit).
Ndertesa është perball Universitetit RIINVEST dhe është ndërtim i ri ( i perfunduar ) si dhe me leje ndertimi.
Banesa ka 98m2 në katin e 4.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon+Kuzhine
2. Dhoma gjumi
2. Banjo
1. Koridor
2. Ballkona
Çdo kat është i mbyllur me derë kryesore ku vetëm banorët e katit përkatës mund të futen në atë kat. Banesa është e punuar ekstra nga ne ka nxemjen qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për nxemje qëndrore me termokos, llaminatin, qeramikat, dyert, banjot si dhe deren e blinduar. Ndertesa ka dy kate garazh per parkimin e makinave (me qera).
Kontakt: 044/49 168148 +37744329369
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prishtinë
37744329369
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »