SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 45000 72 m2 ne durres edhe ndroj
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
117173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa 45.000 euro eshte ne durres kati 1 ka 72m katror afer kali i trojes eshte 100 metra afer pllazhit ka nje dhom bashk me kuzhin edhe nje dhom te fjetes ka banjo dhe ballkon e ka edhe depoziten e ujit eshte komplet me mobile te gjitha senet elementare qe i nevoiten baneses ne foto jan origjinale a po edhe ndrohet me banes ne prishtine per me shum informata ne tel +37744 661 893 ose +37744 479 677 ne prishtine qmimi eshte i volitshem ju lutem ata qe thirin prej ores 17 00 se jam ne ne pune

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artani
Prishtinë
044661893
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »