SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Emshir - Kodi 0674
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:20
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
117251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Emshir - Kodi 0674

Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star

Siperfaqe: 66 m2

Kati: perdhes

Posedon:

- Parking para lokalit
- uj 24 H
- Wc
- Nxemje Qendrore
- E shtruar ne pllaka

- Kamera sigurie komplet lagjja

Lokali eshte e pershtshem per zyre, ordianaca etj

Lokali eshte shum i pershtshem edhe per Restorant per femij per Ditlidnje dhe party femijeve.

Para lokalit eshte obori , kopshti, bazeni per femij, lodrat, fusha e futbollit.

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »