SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 2 dhomshe te mobilume afer ambasades Zvicerrane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
117265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me 1 dhom fjetje, sallon dhe kuzhine. Banesa esht komplet e mobiluar.
Numri kontaktues: 044/184 730
Informata rreth publikuesit
Ismet
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »