SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Kalabri komlexi exdc ne katin 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
117266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne kalabri komlexi exdc ne katin 2,
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Siperfaqja 63 m2.
+377 44 999 333
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044316021
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »