SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Shes/Leshoj me qera lokalin ne Emshir
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
117274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" Shet/Leshon me qera lokalin ne Emshir ne Objektin e Banesave te Prishtina Star's.
Lokali ka nxemje qendrore dhe pamje nga rruga dhe posedon WC.

Çmimi i shitjes 130.000€
Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »