SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NGAT POSTES VOGEL-BREG DIELLI^
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
117323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen e cila gjendet ne Brewgun e Diellit pak me poshte se Posta e Vogel, tek banesat e Hinta. Banesa eshte ene katin e 3, e pershtatshme per nje qift apo familje, eshte e mobiluar ne teresi ka edhe klimen dhe ka kete renditje;

sallon,
kuzhine,
dhome e gjumit,
banjo,
koridor,
shpajzi,
ballkoni

Banesa ka ngrohje qendrore me Termokos, gjithashtu rreth banese ka parking te mjaftueshem per parkim te vetures!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

+377 44 433 667 viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ti.vi
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »