SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa me ne Bregun e Diellit te Banesat ngjyr hiri, 044778169
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
117334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me ne Bregun e Diellit te Banesat ngjyr hiri, Banesa perbehet prej 1 dhom gjumi, sallni me kuzhin se bashku, kati 4, Emobiluar dhe ne gjendje shum te mir, nr 044778169 ose 044735776
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »