SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet garsonjera ne Ulpian me flet posedue e mobiluar, 044778169
Çmimi :
€27,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
117337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garsonjera ne Ulpian 100 metrra larg prej Fakulltetit Filologjik banesa esht e renovuar dhe mobiluar qmimi 27000€ me flet poseduse me tgjitha dokumentat te vrtetuara te NOTERI dhe Komun poashtu edhe ne Kataster per info meshum 044-778-169.
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »