SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
117353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe gjendet ne afersi te shkolles Iliria. Banesa gjindet ne katine e I-re dhe ka 85m². Banesa eshte komplet e mobiluar.

Rendtije:
Sallon kuzhin
2 dhome gjumi
Banjo-Wc
Ballkon

Çmimi: 230€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmil.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »