SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne qender te 4 llullat me 110m2!Delta
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ndodhet ne rrugen kryesore prapa teatrit kombetar dhe ka fleten poseduese,informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »