SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 100m2 Fush Kosov
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
2014
ID e produktit :
117395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia shitet ne Fush Kosov , i ka 3 ari , 100 m2 shtepia ka pllaken e mar dhe eshte murosur, gjithsej ka 3 dhoma me sallon dhe kuzhin s bashku ka dhe banjo dhe koridor shpajz etj , po ashtu shtepia e ka edhe bunar .

Kontakti : +38649378513

Qmimi 22.000
Informata rreth publikuesit
Faton
Fushë Kosovë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »