SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qmim te volitshem Objekti gjendet ne prishtin rrugen kryesore te germis osht i gatshem per gjdo veprimtari posedon 10 dhoma 1 suit dhe 1 apartmant luksoz si dhe restaurantin 3 salla te medha te pershtashme per gjdo veprimtari liftin nxemjen kanalore si dhe me kalldaj agregatin rast nevoje si dhe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1504 m²
ID e produktit :
117406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I pershtatshem per gjdo veprimtari Objekti gjendet ne prishtin rrugen kryesore te germis osht i gatshem per gjdo veprimtari posedon 10 dhoma 1 suit dhe 1 apartmant luksoz si dhe restaurantin 3 salla te medha te pershtashme per gjdo veprimtari liftin nxemjen kanalore si dhe me kalldaj agregatin rast nevoje si dhe ashensorin te interesuar ju mirmpresim 044 449 605 044/049 500 319PostuarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibra
Prishtinë
044449605
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »