SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet lokali dhe ipet me qira i cilli gjindet në PRISHTINA STARS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
117414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
.Leshohet me qira - shitet lokali ne Emshir
Lokali gjendet në EMSHIR,
Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star
Sipërfaqe: 66 m2
Kati: Përdhesë
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pagesë
- Uje 24 H
- WC
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24h
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmijë
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborrit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet çdo ditë.
Cmimi i qirase : 400 euro
cmimi i shitjes :110000 euro
per ma shum na kontaktoni n 044206909
Informata rreth publikuesit
riad
Prishtinë
044206909
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »