SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
DODONA PENTHOUSE 58 ME QIRA MBRAPA HOTEL SIRIUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
117423
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
LESHOHET PENTHOUSE ME QIRA MBRAPA HOTEL SIRIUS, .
Penthouse osht 120m2 ,
POSEDON
Sallon
3 Dhoma
2 Banjo
KAMIN

Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht me çmime të volitshme .

Mund te na gjeni ne faqen zyrtare
www.dodonaapartments.com 

Dhe gjithashtu në Facebook
facebook.com/dodonaapartments 

JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA.

Me Respekt!
Dodona Apartments

NA KONTAKTONI
Mob đź“ž +386 (0) 49 49 44 49
Viber đź“ž +386 (0) 49 49 44 49
whatsAppđź“ž +386 (0) 49 49 44 49
web: www.dodonaapartments.com 
E-mail:✉ info@dodonaapartments.com
Faleminderit për bashkpunim

PER ME SHUM INFO VIZITONE WEBFAQEN TON
www.dodonaapartments.com 
www.DodonaApartments.com 
Informata rreth publikuesit
DodonaApartments
Prishtinë
045666656
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »