SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE DODONE 84 M2 KATI1 70000€
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:31
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE DODONE 84 M2 KATI1 70000€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:2
LOKACIONI:DODONE AFER TAUKBAHQES
SIPERFAQJA:84M2
ÇMIMI:70000

VEREJTJE:BANESA SHITET ME MOBILIE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »