SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banes me qera 2 dhomshe me nxemje qendrore kuzhina komplet
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '13
ID e produktit :
11744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banes me qera 2 dhomshe me nxemje qendrore kuzhina komplet edhe banjo e shtruar ne laminat e re ska 3 vjet e ndertuar dhe me çmim shum te volitshem 150 euro.Eshte ne Germi afer shkolles fillore "Gjergj Fisha" ne katin e 3t.Numri i tel. 044 276 585
Informata rreth publikuesit
Dervish
Prishtinë
044 276585
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »