SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Shtepia Eksluzive me qira All Inclusive_550
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne lagjen Arberia,
Shtepia eshte extra e Mobiluar, e paster dhe e renovuar se fundmi
Shtepia posedon me dy dhoma gjumi sallon kuzhin rreth 35 m2 banjo ballkon, koridor parking dhe garazh.
nxemje qendrore,2 klima,rezervuar te ujit
Qmimi Shume i Volitshem(uje,berllog,rryme,uje)

Kontakt_Viber-WhatsApp_Flatra
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »