SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia me 5.5 ari në lagjen Veternik
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
117444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpia në Lagjen Veternik më saktesisht afër Restaurant Rroni në Prishtinë.

Shtëpia shtrihet me një sipërfaqe prej 5.5 Ari, prej tyre shtëpia i ka 260 m² që është hapësirë banimi
Shtëpia ka qasje direkte në rrugën kryesore,e ka infrastrukturen e plotë Vetem në oborr mund te kyqet me shtëpi menjëher
Shtëpia është e ndërtuar me plloqë Termike dhe e Perfunduar,Shtëpia ka Leje ndërtimi

Organizimi i shtëpisë:

Kati i parë (Përdhesa)

1 Sallon (dhome e ditës)
1 Kuzhine me Trapezari
1 Dhomë Pune
1 Banjo
1 Dhome e Nxemjes(kalldajes)

Kati Dytë

4 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Dhomë e Garderobes + Lavenderi

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.627490, 21.158325

Çmimi i shitjes së Shtëpis është 200,000€

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »