SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali Shitet ose Ndrrohet me banes Lokali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
117450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali Ne Lagjen Kalabria Kulla e 5 Lokali NR 18.
Lokali ka 28 m2 Dhe Gjendet Perball Supermarket MAXI
Çmimi pak i neguciueshëm
Informata rreth publikuesit
arzen
Prishtinë
+37744214779
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »