SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
117464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, afër banesave të bardha

Posedon:

• 44m2,
• Kati 1,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Korridor,
• Ballkon,
• Garazh,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 30.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075, 045/888-488.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »