SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te rrethi i ri, Gjakove(s.autobuseve)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
117465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 86 m2 bruto, kati 3, ka 2 dhoma, banjo, ballkon.Banesa gjindet te rrethi i ri ne Gjakove, te S. i Autobuseve.Banesa ka nje pamje impozante dhe shume te ndritshme, nga xhamat dhe balkoni i cili ka qasje per dalje nga te dy dhomat.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hektor
Gjakovë
37744334425
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »