SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)204/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:44
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat Mbrapa St.Policor
Te objekti Nderimi objekti i ri :
Kati 3: 89 m2
Kati 3: 89 m2
Te Euro-invest
Kati 7: 79m2
Kati 5: 58m2
Kati 3: 58m2
Objekti i 5
Kati 4: 94m2
Kati 5: 118m2
Objekti i 6
Kati 3: 92m2
Te Idea- Invest
Kati 4: 96m2
Kati 4: 82m2
Kati 6: 121m2
Kati 7: 98m2
Te SNA
Kati 2: 82m2
Te Euro-Invest
Kati 6: 62m2
Kati 7: 64.5m2
Kati 7: 75m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »