SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat Ne Shengjin)205/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Shengjin Gjinden në afërsi të vendit të quajtur "rërë vogël" prapa portit Detarë INHERITOR RESORT.
Kemi banesa me m2 te ndryshme 100 m2 70 m2 te mobiluara te gatshme ne kate te ndryshme me pamje nga deti.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »