SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE MATI1-TE SHKOLLA MILENIUM^
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
117484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çmimi i qirasë: 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati1- te shkolla Milenium
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen Mati1, pertej shkolles fillore Iliria, rruga per Matiqan, ngat shkolles "Milenium". me saktesisht afer banesave te Capave te ndertesa Perparimi. Banesa gjindet ne katin e 4, ka 2 ashensor funksional. Banesa banohet per here te mare dhe i ka te gjitha mobiljet e REJA dhe e mobiluar komplet. Banesa ka kete renditje :

sallon me kuzhine,
dhoma e gjumit,
koridor,
teras,
banjo,
shpajz.

Banesa e ka çmimin 220 euro, leshohet per familjare ose qifte, nuk leshohet per Studente/a!

Facebook: Agjencioni Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

+377 44 433 667 viber
e-mail:
search-agency@live.com

o.lu
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »